Chirurgia estetyczna

Powiększanie piersi z użyciem protez Natrelle 410 i 510 firmy Allergan, Motiva, Polytech, Mentor
operacja obustronna i jednostronna (symetryzacja)

 

Lipofilling piersi – wypełnianie piersi komórkami tłuszczowymi pobranymi z tkanek podskórnych brzucha, ud i pośladków w celu likwidacji zaburzeń kształtu, korekcji wygładu, wypełnienia górnego profilu piersi, uzupełnienia ubytków po zabiegach onkologicznych.

 

Zmniejszanie piersi, redukcje, lifting piersi, zmniejszanie otoczek, zmniejszanie brodawek piersi

 

Mastopeksja to chirurgiczna technika, która polega na podniesieniu piersi i przywróceniu im dawnego położenia i napięcia, pozwala także zredukować wielkość otoczki wokół brodawki sutkowej.

Ginekomastia zabiegi chirurgii piersi mężczyzn.

Liposukcja,  zwana też często odsysaniem tłuszczu, jest coraz bardziej popularnym i bezpiecznym zabiegiem chirurgii estetycznej. Warunkiem jest jednak prawidłowa kwalifikacja pacjentów do zabiegu, właściwe wyposażenie sali operacyjnej oraz doświadczenie chirurga. . Liposukcja jest wykonywana w znieczuleniu ogólnym, miejscowym lub przy użyciu techniki tumescencyjnej. Zabieg jest wykorzystywany, jako alternatywny sposób pozbycia się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, kiedy dieta i ćwiczenia nie pomagają. Okolice w jakich najczęściej wykonywana jest liposukcja to: brzuch, uda, pośladki. Warto dodać, że liposukcja nie jest metodą odchudzania, a jej efekty należy podtrzymywać ćwicząc i utrzymując odpowiednio zbilansowaną dietę.

Blizny po zabiegu są bardzo małe, wynoszą kilka milimetrów. Są tak zlokalizowane, by były niewidoczne.